| MayaAlle16 a întrebat:

Vreau sa dau la fmf Oradea.Îmi dați va rog niște informați despre facultate dar și despre oraș. Din câte am auzit nu este o facutate prea buna.

Răspuns Câştigător
| Teo29 a răspuns:

Salutare, iti recomand Umf din Cluj, Targu Mures ( la Targu Mures daca te pregatesti bine e mult mai simplu decat la Cluj, ai doar o materie la alegere sau asa a fost pana acum, trebuie sa te interesezi)

Nu pierde vremea cu facultati slabe, inscrie-te la una buna, dar, ca si backup poti depune si la oradea, avea data diferita de admitere, te poti pregati si pentru oradea ca plan de rezerva, ca dupa un an te poti transfera la alta facultate happy

Sper sa iti ajute informatiile. Ce sa ti zic, invata foarte bine daca asta e pasiunea ta, ca e greu sa stai pe tusa un an sa inveti iar colegii tai deja sa termine primul an de medicina...
Bafta happy