| Owll a întrebat:

Bună! Știe cineva unde m-as putea angaja pe timp de vara, 2 luni in Timisoara? Profi, lidl, tedi, in mall ceva, daca ar angaja pe o perioada asa scurta?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti oricand de lucru la food court la orice mall, valabil si pentru livrare mancare (glovo etc). Bafta!

| blairelovesmusic a răspuns:

Da, te poti angaja pe perioada asta. Cauta pe internet si o sa gasesti. Olx e un site bun pentru a-ti gasi un job. Poti cauta pe Google "joburi Timisoara" si o sa-ti mai apara si alte site-uri.