| dragutza98 a întrebat:

Salut tuturor! Ce machiaj imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Catutzaaa a răspuns:

Pai...daca esti blonda si ai tenul deschis iti recomand ceva cu roz ceva sclipitor
daca esti mai bruneta... ceva cu verde sau albasru si pudra putin inchisa...
poti incerca si ceva cu negru si gri inspre alb...si un gloss transparent...
Funda?

6 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Emma, inspira-te de la vedete. Take a look: http://www.karena.ro/......le-grammy!

| aDDa_4644 a răspuns:

La ce te referi la produse sau la modul de machiaj : pai daca te referi cum anume sa te machiezi eu zic un fond de ten daca este cazul, un fard de ochi alb foarte simplu, rimel si un luciu love struckfffffoarte frumossss :X te pupp

| LavricAlexandra a răspuns:

Machiaj cu roz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi simplu, sau sexy şi provocător. love struck

| Dellsurici a răspuns:

Eo iti recomand machiajele de la Avon sunt cele mai bune si foarte de calitate