| razadeluna a întrebat:

O data la cate zile ar fi cel mai bine sa sa spele parul ( par normal ) foarte lung (pana-n talie )?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca te speli des, se va ingrasa repede. Tinand cont de lungimea parului tau ( banuiesc ca il porti mai mult impletit), 6-7 zile!

| Bacemi a răspuns:

Cam la 3 zile cred ca e bine.

| Lorelai a răspuns:

Cam la 4-5 zile. Cu cat il speli mai des cu atat se va ingrasa mai repede.

| Sara2 a răspuns:

Si eu am parul f lung pana la fund 80% din timp il tin desprins lasat pe spate, il spal odata la 3 zile

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu mai des de doua ori saptamanal in mod obisnuit, dar daca arata bine si se pastreaza curat, il poti spala si o data la 10 zile.

| pikco a răspuns:

Nu conteaza lungimea cand e vorba de frumusetea si curatenia parului. happy Si al meu e asa lung si il spal destul de des 2/3 zile

| yoshiko a răspuns:

3-4 zile. nu mai des ca se ingrasa