| Hengl a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva o cremă de corp care are miros puternic de caramele sau ceva dulce?

4 răspunsuri:
| Bloom_2977 a răspuns:

Https://faberlic.com/....../index.php poti alege de la faberlik

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca dintr-un catalog avon, ei au stfel de reclame.

| Lostlyric a răspuns:

La Sephora au lotiuni de corp cu preturi decente, chiar din brand-ul Sephora. Am avut odata o lotiune care se presupunea ca miroase a capsuni, dar mirosea a budinca de capsuni! Era minunata!
Uite aici;
https://www.sephora.ro/......65079.html
Au variante pe vanilie si capsuni, dar astea sunt disponibile online. Daca ajungi intr-un magazin, o sa gasesti si alte arome.
Ar mai fi cele de la Tessori d'óriente iar, foarte dulci. Le gasesti in farmacii si poti sa testezi. Au inclusiv arome de caramel.

| KinderBeeeib a răspuns:

Orice crema Victoria Secret.Le gasesti la reducere pe aoro\elefant.