| Denysa-Myhaela a întrebat:

Eu am parul saten inchis cu cateva suvite blonde mai sterse daca imi fac parul la un saten deschis sau mediu cu suvite blonde potrivite, culoarea fetei nu-i alba da nici creola ochi ii am caprui ce ziceti imi sta bine? niste sfaturi mi-ar fi de folos kiss multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Elena,
Incearca sa mergi la un salon de coafura si sa probezi o peruca in culoarea dorita. Asa vei putea sa-ti dai seama cum iti sta cel mai bine. Iti va sta bine asa cum te simti tu ca iti sta bine... asa cum te placi tu...
Daca te placi asa cum esti, sau cum vrei sa devii, atunci te vor place si prietenii tai...
Mult succes! Daniela

3 răspunsuri:
| adeana a răspuns:

Nu se mai poarta suvite decolarate sau vopsite in culori contrastante. Te poti vopsi in nuanta dorita si eventual unele suvite cu o nuanta sau doua mai deschise. Si cere sfatul coafezei. n-are ce sa strice.

regis
| regis a răspuns:

Fa-ti o poza, apoi vopseste-te, apoi fa din nou o poza. Iti vom spune dupa daca iti sta mai bine asa, daca nu iti trimitem o caciula happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca o sa iti stea foarte bine...succes....sa imi trimiti si mie o poza sa te vadhappy