| Rebe a întrebat:

Daca imi tin parul prins in coada, creste mai repede?

10 răspunsuri:
| adyth a răspuns:

Da'ti cu ulei de ricin daca vrei sa-ti creasca parul mai repede.

| Annitu a răspuns:

Nu are nici o importanta cum il tii (dupa cum a zis si d33a).winking

| pisika a răspuns:

O alimentatie corespunzatoare iti intareste si regenereaza parul, de crescut, creste mai puternic, nu si mai lung..nicidecum prin metoda prinsului in coadawinking

| anaid a răspuns:

Cine te-a mintit? Parul creste 12 centimetri pe an fie ca il tii in coada, fie ca il tii desprins sau in orice alt mod posibil.Asta daca nu te decizi sa faci o schimbare de look intre timp...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer.si eu am auzit ca daca imi tin parul prin in coada imi creste mai repede.si sincer mie chiar mi-a crescut f repede si nu mi asa degradat.incearca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vroiam sa va intreb ...cineva s-a dat cu ulei de ricin si a vazut rezultate?
adica i-a crescut parul asa lung des si starlucitor? uleiul de ricin chiar poate face asemeanea minuni? spuneti-mi si mie ce ar trebui sa fac ca sa-mi creasca parul rapid?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vroiam sa va intreb ...cineva s-a dat cu ulei de ricin si a vazut rezultate?

adica i-a crescut parul asa lung des si starlucitor? uleiul de ricin chiar poate face asemeanea minuni? spuneti-mi si mie ce ar trebui sa fac ca sa-mi creasca parul rapid?

~Am folosit eu si nu este cine stie ce. Nu mi-a crescut doar cat crestea si normal... Deci fie ca il folosesti, fie ca nu, e cam acelasi lucru tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uuuu creste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie mi-a crescut parul foarte repede...in 5 luni mi-a crescut infur de 10 cm...In fiecare zii mil prin in coada cand sunt acasa.:*