| ancaanca2344 a întrebat:

Buna. Ce pot folosi pentru skin care?

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Poți să fii puțin mai specifică? Dacă mergi la farmacia Tei în secțiunea "skin care" găsești zece mii de produse.

| Hyperion7 a răspuns:

Da ce fel de ten ai sau cu ce probleme te confrunți nu ne-ai zis...

| blairelovesmusic a răspuns:

Daca esti tanara poti folosi creme pentru hidratare. Nu e nevoie sa folosesti creme anti-cearcan sau anti-riduri. Poti cauta pe internet creme pentru hidratare, pe site-urile care au produse de make-up si parfumuri. Notino, Sephora si Douglas au o gama variata de astfel de produse. Sau daca nu vrei sa comanzi de pe internet, du-te la un supermarket sau la o farmacie si intreaba ce crema ti s-ar potrivi. Funda? happy

| Jessica1235 a răspuns:

În zilele când am tenul foarte uscat folosesc o mască de față pentru hidratare, în zilele în care simt că am pielea feței mai aspră folosesc un scrub facial și în zilele când am tenul ușor uscat folosesc o cremă hidratantă. Depinde de tenul pe care îl ai. Dacă ai acnee sau alte probleme de genul e bine să consulți un medic dermatolog.

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună Anca! Totul depinde de tipul tău de piele, și de ce ai nevoie! Fii mai specifică un pic. Dacă te confrunți cu o problemă a pielii e este recomandat să mergi la un dermatolog înainte de a începe orice fel de tratament!