| 49Days a întrebat:

Ce parere aveti despre sampoanele de la Gerocossen? Ma intereseaza in special acesta http://www.plafar.net/......ssen.html.
Inainte foloseam gerovital anticadere si era foarte bun dar am si un par care se ingrasa repede. Am vazut ca mai este unul antisebum (mare) dar nu stiu...
Balsamul il am tot de la ei (l-am luat de curand) si e cu argan(lungimile sunt mai uscate).
Astept pareri. Multumesc:)

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Orice sampon nu depaseste calitatiile lui head & shoulders, ala fiind cel mai bun sampon din lume fara matreata si fara sa ingrase parul.