| asis07 a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant Lady`s sau la Diva Life Cosmetics. Stiti avantajele sau dezavantajele firmelor? Daca transportul e gratuit si care e suma minima pentru o comanda? Recomandati o alta firma?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu sunt la Lady`s. happy
Comanda minima e undeva in jur de 80-100 lei de unde de altfel si incepe transportul gratuit.
Avantaj si dezavantaj totodata e faptul ca e o firma nu foarte cunoscuta si atunci nu prea ai concurenta + ca produsele sunt la preturi accesibile dar totodata e un dezavantaj ca oamenii nu au curaj sa cumpere.
Daca te decizi sa te inscrii sa-mi dai mesaj in privat te rog.

| georgianasiiulia a răspuns:

Avon Oriflame (alte firme ) in rest nu stiu ce sa zic. sad

| Stefana33 a răspuns:

Eu sunt inscrisa la Oriflame si chiar mi se pare foarte avantajos, plus ca produsele de la ei sunt foarte cerute. Daca mai vrei sa te inscrii ma porti contacta la adresa tstefana@yahoo.com pentru mai multe detalii