| anonim_4396 a întrebat:

Aveti vreodata durere de cap de la o coada de cal foarte groasa, si prinsa sus (par lung pana in talie)?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu numai de cap, ci si de spate! Am avut o data parul lung si tiu! Acum este pana la umeri!

| overdose90 a răspuns:

Si mie mi se mai intampla, e normal mai ales cand il tii asa mult timp. Poate ar fi bine sa il lasi mai liber, sau prins jos, lejer happy

| Me_5216 a răspuns:

Daca este foarte stransa e normal.

| ioana_6047 a răspuns:

Da normalwinking eu...am parul pana la mijloc si cand imi prind coada sus ma doare capul... eventual tinel coada impletita mai usor sau desfacut. funda?batting eyelashes