| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut vreodata parul lung pana la sezut? cum il ingrijeati de obicei?

3 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Daaa si era super enervant. spala-l des, usuca-l, intinde-l sa nu ai capul cat tufa de venezia, 7 kg de sampon, 8 de balsam, 12 de creme, parul cadea, etc. un cosmar

| ciresepeetno a răspuns:

Da si nici nu am de gand sa il mai las atat de lung fiindca era foarte greu de ingrijit.Trebuia sa ma spal de 3 ori pe saptamana si cu o gramada de sampon si balsam apoi se usca greeeeeu sipana il pieptanam.....lipsa.

| Pitzipoanca a răspuns:

ME. Pfff, era crunt. Bine ca l-am taiat. laughing Balsam la 2 saptamani, shamponat de 3 ori la fiecare spalare, uscat fara foehn. Il tineam doar impletit. Foloseam doar perie din par natural si ocazional piaptan cu dintii foarte rari.