| Whipperx1 a întrebat:

Se poate incuia masina automat cand stationeaza daca e motorul pornit?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E posibil sa se încuie. Lași geamul șofer deschis pana jos dacă ești nevoit sa lași motorul pornit și nu ești în mașină. Sau varianta asta sa ai a doua cheie cu tine în buzunar. În caz de ceva happy

| Balalau95 a răspuns:

Eu stiu ca toate masinile se incuie automat indiferent de starea motorului, sau daca masina se misca sau nu, chestie introdusa pentru copii mici care ar putea iesi in timp ce merge masina
sau care sunt lasati in masina cu aerul conditionat pornit (care nu merge fara motorul pornit)

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Da, am patit-o pe pielea mea. a trebuit sa chem un specialist sa descuie usa

| Hugify887 a răspuns:

Nus

| Alex1208 a răspuns:

Da, mi-e mi s-a întâmplat, dar eram în mașină deja.