| MadalinGGG a întrebat:

Vreau sa achiziționez o motocicleta Yamaha YZF R125, ma bătea gândul sa o iau de noua din AtvRom, nu am achiziționat niciodată motocicleta noua, după ce o iau de noua din magazin de la ei, trebuie sa mai bag vre un ban in ea? Gen ulei, sau am cumpărat o și ii dau bătaie? Dau funda

Răspuns Câştigător
| addy200 a răspuns:

Părerea mea e să întrebi de cei care ți-o vând că ei știu 100%

1 răspuns:
| Stef45 a răspuns:

Cand cumperi o masina/motocicleta noua ar trebuie sa fie gata de drum, dupa ce ai dat banii, ai semnat actele si e a ta te poti urca pe ea si pleca acasa.Asa ar fi normal.