| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot incuia masina fara cheie pentru ca e un mercedes 207d din anii 90 si nu mai merge cu cheia, alta solutie sa o incui mi-ar fi de folos pentru ca altfel ar intra oricine in el.

2 răspunsuri:
| Pabibabum09 a răspuns:

Pentru masina pe care o deții... pare cam rudimentar răspunsul. laughing laughing Pana iti repari incuietoarea/cheia, poti lasa 1 cm. geamul deschis, iar cu un bat luuuung poti încuia pe dinăuntru masina. silly Dar ai grija sa te poti descuia cu aceeasi usurinta!

| dartford666 a răspuns:

Pai daca o incui tu nu o sa o mai folosesti sfatul meu ar fi sa te duci sa-i faci butucu de la usa respectiva si sa shimbi cheia astfel tu o maipoti folosi si nu va fi problema daca va incerca cineva sa o deschidabig grin sper ca te-am ajutatbig grin