| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Cei care ati facut chestionare dupa dprciv, la sala vau picat intrebari de acolo? Ati luat?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

In principiu toate sunt de acolo dar ca sa fi sigur trebuie sa faci minim 100 de chestionare pe acolo ca sa treci prin toate intrebarile pentru ca dupa un timp apar cateva intrebari noi, nu multe dar sunt cateva!

| mgtow a răspuns:

Erau la fel si am trecut.

| Flaviucu a răspuns:

Da, mi-au picat majoritatea de acolo, pentru ca am facut foarte multe chestionare si site-ul de la DPRCIV e site de la politie.

| inna07 a răspuns:

Toate intrebarile erau de pe drpciv...si l-am luat.

| MeteorFalls a răspuns:

Tin minte ca atunci cand am sustinut eu examenul pentru permis (categoria B) am facut chestionarele de pe drpciv.ro La sala, intrebarile au fost izbitor de asemanatoare si am trecut cu 22p fara sa tocesc (ci doar facand chestionare)
Daca acasa iei minim 24 de puncte, la sala nu ai cum sa iei sub 22. Daca acasa faci de 22-23p, la sala vei lua 21.