| DaniTDCI a întrebat:

Noroc la voi,tot m-am gandit si m-am gandit,cum as putea face sa vad cati km parcurg cu piaggio si? adica unde sau pe ce site as putea gasi kilometraj? nici nu stiu cum sa pun intrebarea astahee hee, funda
apropo fara olx, okazii. nu prea gasesc

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ai putea lua „o pocnitoare" de smartphone (nu ai nevoie de SIM!) și un suport de ghidon pentru el. Ca ăsta:
http://www.evomag.ro/......05368.html
Instalezi o aplicație gen „Speed Gauge" care afișează viteza ca un vitezometru și memorează statistici gen kilometraj jurnalier, totalizator, viteza maximă. Evident, trebuie să aibă GPS.