| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee unde as putea gasi un eleron de cielo si cam cat ar costa?

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

260 de lei la aproape orice reprezentanta daewoo sau la magazinele de specialitate. Acesta este pretul pentru cel standard care il vezi la majoritatea poti gasi si eleron de Cielo Micromag de ex care este aproape de 1100 lei!

| liviupaun a răspuns:

Poti cauta pe 4tuning.ro la sectiunea bazar, pe site-ul 1tuning.ro, sau pe site-urile de accesori auto si gasesti, din cate stiu ca pret unul este peste 2-3 milioane parca