| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Cum pot face stickere? Nu conteaza daca trebuie sa le desenez de mana, am cateva desenate

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Exista adezivi speciali pentru stickere, fie temporar să prindă, fie permanent. Dai cu el pe dosul desenului, și asa se lipește. Iar dacă deasupra pui folie adeziva transparenta, iasă un sticker de toată frumusețea

| asmodeus10 a răspuns:

Daca le ai desenate deja te duci cu ele la xerox sau la cei ce fac cadouri personalizate si ti le pun pe ce vrei tu ( ca si sticker cu lipici, pe tricou etc...), sau mai poti sa le scanezi in pc si sa le trimiti tot unde ti-am zis.

| RachitaAndreea a răspuns:

Deseneaza pe hartie apoi pune scoci pe hartie si pune o in apa calda un pic ca apoi sa freci spatele scociului (cea vu partea de hartie)iar desenul ramane imprimat pe scoci.Am incercat si mie mi-a iesit, dar nu stiu daca iasa intodeauna