| AlinutzaRouz a întrebat:

Ciubat de ceva vreme simt cel putin de 2 ori pe zi k mi rece la palma dreapta, dar numai in podul palmei si am pus mana langa o ploare si o inceput sa i se miste frunzele si nu numa o data, de multe ori. Aveti vreo explicatie?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu ai circulatia buna daca iti simti ca ti se raceste mana.Eu cred ca faci vant si de aceea se misca.

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Da, te uiti pe prea multe siteuri de "vraji, incantatii si blesteme". E posibil sa fi simtit un schimb energetic intre tine si "ploare"; nu e nimic deosebit, cu totii avem o incarcatura energetica specifica, ce intra in contact cu cea a altor fiinte sau, in cazul tau, plante.

| AlinutzaRouz explică:

TigergeridAlan, nu fac nici un fel de vant, geamurile si usile sunt inschise, iar eu nu ma misc de loc. Ms de raspunsuri all ca mai intrebari pun si eu laughing deja mie imi vine sa rad cate prostioare am in cap

| RappK a răspuns:

Uiii... poate ai puteri:X

| Betty18 a răspuns:

Ai puteri telechineticelaughing

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic, stai linistita IQ-ul este perfectlaughing biocampul transmis din palma ta este normal el face sa trepideze frunzele florii, incearca cu foite de staniol in felul acesta poti sa-ti maresti capacitatile extrasenzoriale, cauta exercitii de marire a capacitatilor, ca asta te interesa cd fapt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt primele simptome, mai tarziu te vei urca pe pereti si apoi transformarea finala vei levitahee hee

| ioanabanana a răspuns:

Probabil ai puteri supranaturalehee hee