| geo_5372 a întrebat:

Am 4 picturi noi facute pe panza pictate de mana in ulei intre care 3 peisaje si 1 icoana. Daca e interesat cineva sa adauge id de messenger gheorgheistrate77@yahoo.com.(picturile sunt facute de mine)

1 răspuns:
| Plague a răspuns:

Si eu am lucrari de vanzare, dar TPU nu e galerie in care sa iti faci reclama la lucrari. Iti recomand sa iti faci cont pe un site specializat; daca cineva vrea sa cumpere intra acolo si daca ii place vreuna din lucrarile tale, te anunta persoana respectiva. Sa ai o seara placuta.