| Boru_Daria_Maria_1984 a întrebat:

Unde pot gasi o tableta fooooarte ieftina, in Brasov? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Vezi pe aici
http://m.tocmai.ro/cauta?q=Tableta&typ=1&ct=0&jd=9

5 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Vezi să nu-ţi iei una foaaaaarte ieftină, de să-ţi arate doar ceasul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tableta foaaarte ieftina o poti gasi online, indiferent de unde esti.
Avantajele cumpararii online sunt evidente: conditii mai bune de garantie la marile magazine, ai perioada de returnare intre 10 si 30 de zile, o oferta mai mare de tablete.
O tableta este important sa fie si buna, nu numai ieftina.
Eu iti recomand sa o alegi de pe http://mytablet.tk/ pentru ca nu vei gasi pocnitori, prezinta doar tabletele folosibile, bune.
Inainte de a te hotara ce sa cumperi gandeste-te bine pentru ce vrei sa o folosesti si, daca e cazul, mai pui 10-20 de Lei pentru una mai buna...
Bafta la alegere!

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Din cate am observat cele de la Allview sunt cele mai ieftine. Si eu am achizitionat una si merge chiar bine. Poti gasi in orice magazine de electronice sau poti incerca la fabrica de pe Calea Bucuresti, acolo poti gasi si accesori speciale pentru tabletele Allview.

| Elynad a răspuns:

Cred in continuare ca o tableta noua este recomandata comparativ cu una second hand: http://www.tabletenoi.com

| BOne_Darius_1971 a răspuns:

Iti poti lua de la Altex.Dar sa nu iti iei in jur de 3-4 milioane pentru ca sunt foarte praf...Mi-am luat si eu si dupa 2 saptamani a trebuit sa o duc la reparat.