| Lucaaragiale23 a întrebat:

Daca cineva mi-a trimis niște banii acum o lună prin service's and products PayPal și după mai mult de 21 de zile a încercat să facă refund pe motiv că nu a primit produsul e eligibil pentru refund?
Menționez că a făcut disputa, am toate dovezile că l-a primit ce a cumpărat

1 răspuns:
| AndreiBistriteanu a răspuns:

Are timp 180 de zile sa faca reclamatie.Anul trecut intrebai ce inseamna codul IBAN iar acum dai țepe pe internet?
Paypal se misca greu dar da de tine repede si isi recupereaza banii intotdeauna.Si se lasa cu dosar penal etc etc.