| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani jumate si vreau sa ma angajez undeva in vara.sunt sunt buc:*dau funda:*

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Fără supărare, dar nu cred că la vârsta asta este indicat să lucrezi.mai bine vorbeşti cu o rudă, un prieten, sau de ce nu cu un părinte? spune-i-spune/le că vrei să câştigi bani.şi în fiecare zi vei face un anumit lucru.de exemplu:curăţenie, poate chiar şi îngrijirea unui animăluţ de companie! apoi le ceri o sumă măricică de bani.happy
Succes!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te angajeaza nimeni legal la 14 ani petru ca nu au voie. Vezi la cunoscuti poate iti ofera ceva.

| Iubibilăă a răspuns:

Mai asteapta...