| Loly a întrebat:

Stiti cumva cum as putea sa imi indrept parul fara placa? Exista vreo solutie? happy

6 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Hmm.am vz ce sfaturi ti s`au dat... dar nu fac trebuie asa bine ca o placahappy
XoXo

| andre2726 a răspuns:

Muuuuult fixativ :d

| jarulitza a răspuns:

Cu foehn-ul si cu peria, si ia-ti un sampon si balsam pentru par ondulat/indisciplinat iar cand aplici balsamul si il lasi sa actioneze, piaptana si atunci parul ca sa nu se mai onduleze happy

| anca_1934 a răspuns:

Cu perie si feon ca in salon

| ingerashu09 a răspuns:

Nu stiu daca merg dar am vazut odata in Carrefour parca niste servetele pentru intins parul.De asemenea sunt si pentru incretirea parului.

| Tapu a răspuns:

Cu mașina de călcat, este o soluție foarte bună, o alternativă la placa de păr.