| bitzush a întrebat:

Salutare, as dori si eu sfatul vostru peste cateva zile este ziua de nastere iubitei ce as putea sa, i cumpar ca nu am ideie....nu conteaza pretul...

Răspuns Câştigător
| prefer0anonima a răspuns:

Daca are sub 20 ani (un animalut din plus personalizat cu o poza cu voi doi sau o perna)daca are peste 20 de ani (un lantisor di aur alb subtire cu initiala numelui tau sau al ei)daca are peste 30 (o plimbare romantica unde sa ii oferi un trandafir rosu aprins si un album cu poze cu voi din trecut). Bafta!