| DarkAngel2021 a întrebat:

Salut. Eu în liceu am o colegă în clasă care se înțelege cel mai bine cu mine și colegul meu de bancă față de restul colegilor.

Înainte de o oră de istorie, când colegul meu s-a hotărât să absenteze, m-am decis să o chem și să stea cu mine în bancă în timpul orei respective. Ea a fost de acord și am stat împreună în banca mea. Cât timp eu mă concentram pentru a răspunde la întrebările domnului, am simțit-o cum își freca un picior de al ei de al meu și am văzut-o cu colțul ochiului cum zâmbea pe ascuns. Deși știu că ea are deja un iubit, dar în ultima perioadă nu primește suficientă atenție dorită de la el, nu înțeleg pe deplin motivul pentru care a făcut asta.

Opinii?

1 răspuns:
| CLaludiu1234 a răspuns:

Dacă are un iubit, nu cred ca te place, ceea ce cred eu, si e doar o parere personala de care sa tii cont, dar nu inseamna ca e neapărat adevarat ce spune eu acum, poate nu e adevarat ce spun.Ar putea vrea sa te îndrăgostești de ea,ca mai apoi sa fiti împreună, asta cu scopul ca acel iubit sa va vadă împreună, și sa devina gelos,în speranța că poate acel iubit ii va acorda suficienta atenție. Încearca sa fi mai atent la comportării ei,la cât de des se uita la tine, cât de des îți zâmbește, pe ce ton îți vorbeste, încearcă sa afli ce crede aceasta fata despre tine,(fetele in general vorbesc între ele despre băieți, și o fata ar putea vorbi cu cea mai buna prietena a ei despre baiatul pe care il place) asa ca stai de vorba cu cea mai buna prietena a ei încercând sa afli ceva de la ea, fiindcă asa ai putea afla adevarul