| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum as putea sa mai tai puțin din firele de pe parul de pe picioare sa nu mai para asa mult par pe picior? Mai ales cand întru în apa cu picioarele arata foarte urat de la parul ala și da o nuanță închisă piciorului(sunt brunet, cred și eu ca e normal sa fie culoarea parului mai închisă dar se vede naspa de tot). Știu ca nu ar trebui sa ma preocupe asta fiind băiat și eu sunt de acord cu asta, însă chiar arata picioarele... hidos pe bune laughing asa imi par mereu. Ofer fundă

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasă-l așa laughing Ți se pare ție că arată „hidos". Eu tot așa am mult păr și de curiozitate l-am dat odată jos. Senzație mai ciudată ca aia n-am simțit, adică fără păr pe picioare. Parcă mi se lipea pielea de pantaloni tot timpul, serios laughing Și să îl scurtezi cumva nu știu dacă poți, sau cel puțin ar fi pierdere de timp și nervi. Părerea mea

2 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Te razi sau te epilezi. Nu ai cum sa le raresti.

| Denisa0954 a răspuns:

Poti tunde părul cu masina.
Apropo, fiecare alege ce face cu părul de pe corpul lui big grin