| alexandrUUUU78463724 a întrebat:

Salat TPU! Deci eu cred ca sunt un timp amuzant dar pe unii oameni de exemplu nu pot sa ii fac sa rada(nu vreau sa par un bufon)si vine alt coleg de exemplu, spune o gluma proasta si incepe sa rada toata lumea..Asta inseamna ca nu sunt amuzant? Ca nu mai inteleg nimic si ma oftica ideea asta!big grin

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Toti avem simtul umorului diferit, iar glumele sunt subiective. Poate ceea ce mie mi se pare amuzant, altuia nu I se pare. Sfatul meu ar fi sa nu mai incerci atat de mult sa faci lumea sa rada, pentru ca inconstient lumea se prinde de acest lucru si o sa pari mult mai putin amuzant, decat ai vrea tu. Daca intr-adevar ai simtul umorului glumele o sa vina de la sine si o sa iti iasa mult mai bine.

2 răspunsuri:
| Villy0po a răspuns:

Nu trebuie sa ii faci pe toti sa rada, e imposibil. Exista mai multe variante.
1. Sunt glume prea destepte pentru ei.
2. Sunt genul acela de glume pe care nu le gusta nimeni.
3. Nu ai carisma.
4. Nu e de ajuns sa spui o gluma... trebuie sa stii cum sa o faci.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Pe mine nu ma amuzi...
esti doar un alt sobolan care sufera dupa atentie