| anonim_4396 a întrebat:

Pentru copii: Va enerveaza parintii vostrii? De ce? [Hai descarcati`va oh go on laughing] :*love struck

Răspuns Câştigător
| Clauasdf a răspuns:

DA! Ptr k sunt prea protectori straight face asa ma enerveaza uneori straight face uneori mai des laughing

4 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Uneori,de fapt doar mama.Ma pune safac totul.Off.Dr totusi e mama.Si nu ma port urat cu ea, pentru. ca o iubesc happy

| Miruniky a răspuns:

Nu ma enerveaza!:d

| cosmy_7533 a răspuns:

Nici nu stii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,mai ales cand ma gandesc ca mi-au cumparat tot ce am vrut,si, mai presus de asta, ei mi-au dat viata si m-au format ca om.