| Aηηy a întrebat:

Pentru cei care se uita la cameleonii imi spuneti si mie ce s`a intamplat in seara asta ca maine nu pot sa ma uit la reluare happy dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| Roberta00 a răspuns:

Pai francisca s-a intalnit cu pedro ca sa stabileasca pretul pozei alia si augusto i-a dat lu eusebio cravata aia sa o arda cea din care a fost colectate probe la dosarul lui irene alatriste, solange pleca de acasa si se dese la valentina si la sebastian si mama lui ulises il cauta pe roberto impreuna cu parintele si nu il gasira iar sebastian vb cu tatal lui sa ii cunune, si solange ramase in podul casei lui sebastian si a valeninei acolo unde isi puneau tablourile cand le furau.