| Antrax a întrebat:

Nu stiu de ce dar de fiecare data cand e vorba de o relatie mi se face frica si imi bate inima foarte tare, nu stiu de ce mi-e frica {inca nu am avut prieten}. Poate cineva sa imi explice de ce? O sa treaca?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești foarte emotivă și timidă.
Trebuie să le învingi ca să poți merge mai departe.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sta închisă în casă, socializează și intră în contact cu lumea de lângă tine (cea reală, nu virtuală), un cerc de prieteni, comunicarea este puntea între oameni.
Pa, pa.

| Antrax explică:

@Legiuitoarea nu am nici un habar cum?

| roxy_2350 a răspuns:

Cel mai probabil pentru ca nu ai avut inca prieten. Incearca sa fi cat mai relaxata si sa nu te stresezi. Fi tu insati! Baietilor nu le plac fetele prefacute. Nu ai de ce sa te ingrijorezi, doar atat FII TU INSATI!

| ladygaga_9914 a răspuns:

Aceeasi situatie si eu. big grin
si astept raspunsuri

| psiko a răspuns:

Ah, domnisoara, si mie mi s-a intamplat cand m-am combinat cu prima mea fata. Cu 3 zile inainte(cand am cunoscut-o) eram foarte OK amandoi, vorbeam foarte mult, radeam ca apoi sa ne combinam. Si cand am vazut-o prima data imi batea inima si nu stiam ce sa fac, nici nu stiam sa sarut atunci. Insa a fost super bine ca m-am relaxat. Totusi, nu ti-am raspuns la intrebare... Incearca sa fii cat mai vesela tot timpul, sa nu te uiti in ochii persoanei pentru ca o sa te intimidezi sigur, sa fii ceva genul "capul in nori, dar cu picioarele pe pamant". Trebuie doar sa mai faci cativa anisori si totul o sa se rezolve cu varsta. Sper ca te-am ajutat, dar daca mai vrei alte detalii trimite-mi un mesaj. Sper fundita happy.

| ramitzu a răspuns:

Normal ca o sa treaca. E kv de moment pana cand te obisnuiesty.