| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Laura si ma joc Metin2 United. A inceput sa nu mai mearga Saphir, asa ca mi-am facut cont pe elios. elios mai tot timpu` era FULL asa ca am zis sa il dezinstalez si sa il instalez iarasi...Aseara l`am dezinstalat si acum nu mai merge sa il instalez. Dau click pe pagina cu Metin si Imi apare Error 506 parca...Ma puteti ajuta va rog happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ZUzulikii a răspuns:

Intra pe email si verifica contul de acolo poti intra pe sitehappy

3 răspunsuri:
| Humphrey a răspuns:

Nu merge Elios si Nemesis, doar Saphir merge... sa speram ca se va rezolva problema cu Elios...

| Alexandru80 a răspuns:

Uite si eu joc pe elios intru oleaca si ma da afara la fe lsi me nemesis eu pe saphir joc ala e cel mai bun zic eu

| H3llRazor a răspuns:

Pagina de site nu merge pentru ca a inchiso GM si nici n mie nu-mi merge saphir si aveam 102