| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

HI TPU.Anul trecut m-am mutat IN Belgia Si mi-am facut o prietena romanca ca si mine.Pur si simplu eram ca surorile imparteam totul, mancam impreuna etc. Dar de cateva luni Ma face sa imi pierd increderea in ea.De exemplu Eu am prieten de 4 luni,iar ea mereu de fiecare data cand ii povestesc despre el adica ca mi-a trimis un mesaj sau ceva de genu nu-mi da atentie.Acum cateva zile i-a cerut surori lui id-ul lui (putea sa mi-l cere si mie parerea mea) Si odata el mi-a trimis un mesaj fff frumos si din greseala l-am sters iar ea a spus ``ce Bine imi pare`` Oare ii place de el sau exagerez eu? Un Sfat Va rof Eu tin mult la Ea imi e ca o sora :Xhappy fundita pentru cele mai Buna raspunsuri :*

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Hm se pare ca e cam geloasa, ar vrea sa te pastreze doar pentru ea, O discutie ca intre fete zic ca ar rezolva asta, adica sa-i zici ca indiferent ceea ce se intampla intre tine si prietenul tau, ea va fi cea mai buna prietena si sa nu isi faca griji pentru ca tu apreciezi si tii la o prietenie, e ca un legamant! bafta!

1 răspuns:
| Alexxaaa a răspuns:

Tot ce trebuie este sa vorbesti cu ea, explica-i ce te macina, ce te deranjeaza! si sa iti raspunda sincer, conversatia este un leac f bun