| Katherineeeeeeee a întrebat:

happy pare o intrebare cam stupida dar pe mine ma cam framanta aces gand :d
in noapte dintre ani, la ora 00:00 mi-am pus o dorinta happy
credeti ca se va implini?

Răspuns Câştigător
| INCREDIBILus a răspuns:

DA, ai dreptate, esti stupidabig grin
In orice caz, orice dorinta poate deveni realitate daca muncesti si iti doresti cu toata inima. Deci trebuie totusi sa faci ceva, nu doar sa doresti si atat. Ma tog, daca ti-ai pus dorinta sa devi super-man si sa zbori....bine nu chiar orice dorinta:-(

6 răspunsuri:
| TinkerbellM a răspuns:

Dupa parerea mea este doar un mit.Nu cred ca trebuie sa speri ca se va implini. Toate lucrurile au cursul lor, daca se va intampla, se va intampla fara a-ti pune dorinta. Sper ca am ajutat! happy

| LolaLollita a răspuns:

Eu nu mi-am dorit nimic. Tot ce pot sa-ti spun este: ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa se implineasca!

| Maomau a răspuns:

Da cine te crezi tu ca sa ti se implineasca tocmai tie dorinta?
Ai prins cumva pestisorul de aur care ti-a promis ca-ti va indeplinii 3 dorinte?
Pentru a ti se indeplini ceva, nu este suficient sa-ti doresti de anul nou, ci trebuie sa stii ce sa faci ca sa ajungi tu sa ai puterea sa ti-o indeplinesti singura. Asa ca invata sa lupti pentru dorintele tale si nu sa astepti sa-ti cada pleasca in cap!

| razvitzi a răspuns:

Depinde cat de mult crezi in ea!happy

| PentruMine a răspuns:

Si eu mi-am pus, nu stiu daca se va indeplini, dar sper.
*-*

| Fame99 a răspuns:

Eu cred ca se poate indeplini daca iti doresti cu adevarat:* orice este posibil cat timp crezi. Mult succes happy