| IHaveAQuestion a întrebat:

Mie imi place foarte mult sa cant. Fac canto de 2 ani si in acest timp am ajuns sa am o voce ft ok. Problema mea este ca nu prea cant la festivaluri si concerte. Cant de obicei de Craciun sau de alte sarbatori pe scena primariei. Am niste prieteni care chiar fac bani cu faptul ca ei danseaza si merg la diferite evenimente de unde primesc chiar bani.
Deci intrebarea mea este: Cum as putea sa devin mai cunoscut sa fiu invitat la evenimente sau concerte?
FUNDA!

1 răspuns:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Prietenii tai, daca iti sunt prieteni, sa te puna in legatura cu organizatorii acelor evenimente si astfel sa te invite si pe tine.