| gomen a întrebat:

De la un timp am inceput sa urasc totul. De exemplu ma pun sa fac un lucru care imi place sau la care ma pricep, si incep sa il urasc. Fara niciun motiv..Nu inteleg de ce laughing sad
Ieri am zis sa desenez, plus ca toti mi-au spus ca am talent, ca ar trebui sa incerc si imi si place, dar dupa ce termin imi tot vine in minte "da' nu mai imi place" si mereu am incercat sa nu ma mai gandesc la asta si sa accept orice, dar capul meu nu intelege. :/ h e l p?
Am 14 ani btw (aproape)

Răspuns Câştigător
| Peter_Achim_1992 a răspuns:

Eu sunt designer si desenez de foarte multa vreme si niciodata nu imi place ce fac. Treci peste. Continua. Fa-te mai bun. Tu trebuie sa fii cel mai dur critic al tau.

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Cinic de la 14 ani. stai bine.

| MiurielSexoasa a răspuns:

Cred ca mai mult te enervezi pentru ca crezi ca nu iti iese sau chiar nu iti iese.