| spaikizz a întrebat:

Heei. Deci cine mai are probleme cu matreata in perioada asta? Pentru ca mie mi-au aparut niste coji. OMG! M-am intalnit cu niste amici azi, dar care nu stau pe langa mine...si aveau aceeasi problema. Voi? V-au aparut multe coji sau multa matreata sau multe cosuri asa de odata? Aveti vreun sfat?

1 răspuns:
| Dezdemona a răspuns:

Cand faci baie cu sampon antimatreata freaca bine si stai aproximativ 15 minute asa si apoi clateste-te.Mi s-a intamplat si mie.STIMA