| Manumesceu_5722 a întrebat:

E diferenta mare daca baiatul are 1.70 inaltime iar fata 1.56? big grin

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Salut!
Nu, chiar deloc. În opinia mea, înălţimea nu are importanţă, ba chiar mi se pare foarte simpatic un cuplu în care fata este mai scundă. Băiatul capătă o alură protectivă, cel puţin aşa văd eu lucrurile.

| Candice a răspuns:

Eu aveam 1.63 si eram cu un baiat de 1.75 si toti ziceau ca ne sta foarte bine impreuna. Si nu aveam nici un fel de problema sa ma sarut cu el ( nici nu ma ridicam pe varfuri)

| Irinna a răspuns:

Nu.Gandestete ca fata mai poarta si tocuri, deci este foarte bine ca baiatul sa fie mai inalt.

| Myhay_1171 a răspuns:

Nu este mare diferenta

| Dragonboy a răspuns:

Nu inteleg obsesia asta cu inaltimea frate! Cum adica daca baiatul ala are 1.70 si fata e mai mica dar arata bine si baiatului ii place de ce sa nu fie impreuna? sau invers daca baiatul arata bine si fata il place. ce ar putea sa se interpuna? nu totul sta in aspectul fizic! su ci moral cum se comporta cum vorbeste! si daca te simti bine in compania persoanei respective! nu e limita pentru dragoste fratilorwinking

| iulia972 a răspuns:

Un pic nu e foarte mare diferenta sper ca te-am ajutat

| mynna27 a răspuns:

Nuuuu...

daca persoanele acelea se iubesc nu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu thinking Mai bine sa fie baiatul mult mai inalt, decat sa fie fata cea mai inalta laughing