| Aenoenienanonim a întrebat:

Doamne ce a ajuns TPU. toata lumea cerseste funda, nimeni nu mai da un raspuns concret straight face, am intrebat si eu de un film cu Perseu/Hercule/Archile, ceva din mitologia greaca si ia uitati raspuns straight face "( Perfect World, Age of empire, Tomb Raider - Legend, Tomb Raider - Underworld, Tomb Raider - Anniversary FUNDA? )", nu stiu ce lagatura au jocurile astea cu intrebarea mea. dar in fine. Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Mda... Majoritatea utilizatorilor de pe TPU dau raspunsuri numai pentru a primi funda aia, nu pentru a ajuta. Nu se mai raspunde cum se raspundea la intrebari. Acum ai 4-5 raspunsuri, gata, finish. straight face
M-am saturat daca nu pun la o intrebare " Funda " primesc 2-3 raspunsuri, asa, mai date de experti (Legiuitoarea, Abh, Lucien)
In rest, ori primesc raspunsuri date-n sila de catre anonimi sau doar zic 2-3 fraze, bla-bla, si zic " funtitsza?batting eyelashes " nu zic si ei " Funda / fundita? " trebuie sa zica funtitsza. straight face Nici nu pot sa pronunt. rolling on the floor
Eh, in fine. happy
Numai bine!
Pa, pa!

| VanillaBear a răspuns:

Hmm pai jocurile sunt bune chair daca nu au legatura cu ce ai intrebat tu laughing Anyway, Troia l-ai vazut? Cred ca este ceea ce cauti big grin

xoxo Vanilla

| chupachups1234 a răspuns:

Stiu, si pe mine ma enerveaza. Parca le iese lor ceva din funda aia. Mie nu-mi pasa de funda, zic ce cred si gata. Cate o data le dau si raspunsul si le zic si ca-s prosti, deci nu mai vad funda laughing