| AnitutzykaDulcica a întrebat:

De ce credeti ca nu merg relatiile in ziua de azi?

7 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Hei. Încrederea chiar că nu mai există în relaţii şi. lumea nu mai ştie să iubească. Mai bine îţi baţi joc decât să pui suflet, cică.

| Dariusuu a răspuns:

Sunt unele care merg, dar cam rar, şi ştii de ce?

Pentru mulţi dintre noi contează doar persoana noastră, rar găseşti persoana care să te iubească aşa cum eşti, de iubit iubeşti doar că mai greu este să găseşti pe cineva care să ţină la tine.
În ziua de azi totul decurge repede, şi nici măcar nu ne pasă de persoana iubită, dacă ar exista iubire, încredere, respect ar merge relaţia dar dacă plăcerea e pe primul loc cum naiba să ţină?

Să ai o zi perfectă.

Răspuns utilizator avertizat
| Mădălllinna a răspuns:

Lipsa comunicarii, increderii... deoarece nu mai exista iubirea pura. Acum. hai sa avem si noi o relatie ca e la moda, normal ca nu va tine relatia sau daca unul dintre parteneri este materialist, la fel sad dai de greu... Te pup pa, pa. Unde dragoste nu e, nimic nu e!

| IrinaIonescu a răspuns:

Pentru ca suntem cu totii superficiali, uitam de incredere si respect. In plus majoritatea pun accent pe material (MATERIE) si uita de spirit.

| ASHESofVampire a răspuns:

Lipseste increderea si apare gelozia. laughing