| Iox a întrebat:

Ce pot face daca am 18 ani și nu mi-a crescut par?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa mergi la un medic endocrinolog, ca sa iti faca investigatii hormonale si endrocrine, investigand de ce tu nu ai intart la pubertate, fiind inca nedezvoltat pentru varsta ta.

Cel mai probabil te-ai nascut cu un handicap, odata ce esti incapabil sa vorbesti, neputand sa pronunti anumite litere, asa cum spui pe alt topic.

| dullcat a răspuns:

Mergi la medic? Trebuia sa te loveasca pubertatea pana acum.

| Felissa13Eden a răspuns:

Unde nu ti-a crescut?

| ILikeBlackCats a răspuns:

Adica esti cheala sau cum? Nu fac misto, dar nu am inteles imtrebarea