| middle654 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care umbla mereu dupa fete?straight face

8 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Înseamnă că a început să le dea hormonii în clocot.

| neutrino a răspuns:

Sunt baieti sanatosi, grav ar fi sa nu fie interesati de fete, daca ei au o anumita varsta.

| Xtadelo a răspuns:

Imaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heterosexuali obsedaţi.

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Pai... parerea mea despre baietii care umbla dupa fete este urmtoarea
- sunt niste afemeiati, care odata ce se dau cu mult parfum si se fac cu gel si merg la sala asteapta sa le pice fiecare fata in brate. Sunt niste imaturi...

| DudyyGreen a răspuns:

Afemeiati :d. Trebuiesc dati deoparte big grin

| MissMarina a răspuns:

Obsedati! :O

| Livia_Petriman_1998 a răspuns:

Afemeiati si daca o sa fi cu un baiat din asta o sa fi foarte rau