| BeTrueToWhoYouAre a întrebat:

Ce parare aveti despre acest cantec?
http://www.youtube.com/watch?v=r_8ydghbGSg
Nu vreau orice parere pentru ca este un cantec destul de puternic si emotionant, si putini il pot intelege. Deci pentru cei care il inteleg, cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| LittleShyDevil a răspuns:

Buna ziua! Stiu cantecul, o ascult pe Demi Lovato, pe langa aceasta melodie superba, emotionanta mai sunt, "Heart Attack" sau ""Give your heart a break" care pot sa zic transmit foarte multe sentimente. Au un mesaj in ele foarte puternic si clar, cred ca pentru toti. happy Oricum melodia este frumoasa. O zi buna! happy

1 răspuns:
| PatrisuK a răspuns:

Melodia te face sa te simti o emotie puterie.te face sa cautii o emotie de fericire dar si de tristete te faci sa te simti libera si sa zbori prin toate sentimentile pe care le simti azi, ieri sau amine.am ascultat-o de 3 ori inainte sa scriu raspunsul si acum nu ma mai satur