| L33thaLL a întrebat:

Ce fac cand ma plictisesc? Raspuns fast ca turbezlaughing)

7 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Dai o labuta...

| Enma a răspuns:

Mananci guma si poti sa o lipesti unde vrei tu taie harti sau canta sau ieshi afara sau vorbeste prostii la telefon cu cineva care nu se supara laughing

| CookieșiParty a răspuns:

Te ajut eu! O.K., care- faza mosule? Turbezi de morcolovi? Sau ce faci, ma mosulicule? Sa faci bine cat eu-s la cumparat morcovei.Gata cu cipsurile pe ziua de azi,mosule! Ca vreau sa fi sanatos pentru mancare de mestecat bine,mosulica!

Bula:
-Hai,ma duc sa ard o casa!
tatal il vede:
-NU, BULA, NU!
-Faci misto de mine tata-tau?!

Ce fac vacile cand se plictisesc?
Fac plictiseala pe ele!

Cum mananca cainele plictiseala din bolul lui numit plictic?
mai intai face ca plicticu sa vina sa manance jumatatea plicticosului!

Ce face L trei cand e plictisit? Mai cloceste un tha e-L e-L!

| dany3la a răspuns:

Pai iesi putin la aer sa nu,, turbezi"sau fa ceva util sau pur si simplu distreaza-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ai impresionat. Incearca sa-ti descoperi un nou talent.

| anonimpublikmasculin a răspuns:

Joaca-te conter strike

| larii_5772 a răspuns:

Asculti muzica.sau desenezilaughing)