| anonim_4396 a întrebat:

Ce apreciaza fetele la un baiat?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

In primul rand inteligenta; sa stie sa vorbeasca, sa am ce discuta cu el, sa aiba simtul umorului, sa fie manierat si gentil. Pot sa spun si ce nu apreciezbig grin? Nu suport sa fie "feminin" si sa vorbeasca mai mult ca mine! Imi plac masculii in toata regulatongue!

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai hai sa iti sp ce apreciez eu la un baiat.happy
Eu tin cont de comportamentul lui, ochii lui, aspectul fizic si sinceritatea de care da dovada.happy

| elena a răspuns:

La inceput inaltimea, zic eu, si apoi banii dar sa fie cat mai multi... dar "fata mea" cati ani ai?

mlm
| mlm a răspuns:

Comportamentul si sinceritatea ar fi cele mai importante lucruri care ar trebui sa aprecieze o fatala un baiat.

| ioanaa a răspuns:

Eu una apreciez un baiat care nu incearca sa ma impresioneze (tocmai asta ma atrage), care stie sa ma faca sa rad atunci cand am nevoie de asta si care e aproape de mine, chiar daca eu nu vreau happy

| Yly a răspuns:

Fetele apreciaza felul lui de a fi..sinceritatea..bunul gust..si mai ales cum se comporta q ELE in prezenta prietenilor sai..ar fi multe de spushappy

| dEutSa_8892 a răspuns:

Felul in care o priveste, o mangaie, o imbratiseaza, o saruta, o face sa viseze day dreaming...

fetele apreciaza sinceritatea, loialitatea, tandretea, romantismul

fetele urasc : minciuna, inselatu, batjocoritu, ranitul sufleteste... ignoranta, indiferenta, cand un baiat este rece, distant...

happy

| Cryss a răspuns:

Umorul, corectitudinea, sinceritatea, sa ne intelegem bine, sa avem subiecte comune de discutie, sa ma alinte, rasfete, sa fie tandrubatting eyelashes.

| Zoombe3 a răspuns:

Eu apreciez foarte mult barbatia, si aici nu ma refer la organul sexual, ci la cat de barbati pot fi ei in adevaratul sens al cuvantului, (genul instalator - dar cu studii superioare, cu o salopeta decupata- dar cu gusturi in materie de imbracaminte, cu stropi de transpiratie - dar curat in acelasi timp si neaparat sa poata muta mobila din casa de unul singur fara sa se vaite ) rolling on the floor app. mi-am amintit reclama de la Magura laughing

| giulya85 a răspuns:

Umorul mai ales..si fara minciuni..si fara sa se uite dupa altele

| tequilla a răspuns:

Woow ce raspunsuri misto... dar sunt si fete care apreciaza BMW-ul si marimea portofelului, nu doar fete asa modeste si fff misto, ca voiwinking tineti-o tot asa :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fesierii? bine conturati si lucrati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Bunele maniere.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi pe primul loc sta inteligenta... dupa aceea inaltimea... bunul simt... felul in care aratawinking

| anonim_9192 a răspuns:

Eu Una apreciez foarte mult daca este atent cu mine.si nu ma lasa sa vb singura.happy daca stie sa aprecieze iubirea oferita de mine si in acelash` timp sa`mi reintorka sentimentele. sa se multsumeasca cu ce are. fara sa bata apropouri de una de alta`happy si inca ceva.sa am p cine ma sprijinii atunci cand am nevoie de un prieten adevarat`.happy