| Frumusika24 a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu amicii mei.! Pana acum cateva zile ma intelegeam de minune cu un baiat pe care il consideram un frate fara sa stiu ca el spunea prietenilor lui ca sunt iubita lui, ca face sex cu mine, ca are autoritate asupra mea.! Multe persoane mi-au spus ca e mincinos dar eu credeam ca ei inventeaza aceste lucruri. Nu am de ce sa mint dar m-a ajutat mereu si mi-a fost alaturi probabil ca eu sa prind incredere in el.! Ne-am certat de curand si am decis sa ne vedem fiecare de viata lui.! Iar de atunci toata lumea ma considera o fata usuratica si imi vorbeste urat.! Spuneti-mi va rog ce sa fac, cum sa le demonstrez ca nu e asa si cum "sa le dau peste nas".! Va rog ajutati-ma. Toata lumea ma critica. nu stiu ce sa mai fac si cum sa mai vorbesc, le-am vorbit tuturor frumos si m-au luat de proasta.! Fara raspunsuri rautacioase. sad! Multumesccc.! Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| CryForYourLove a răspuns:

Fa-l pe cel care a raspandit zvonul sa spuna adevarul, ca nu s-a intamplat nimic si ca au fost doar minciuni

2 răspunsuri:
| costi1998 a răspuns:

Nu-i baga in seama, o sa uite.winking

| Ionita_Andreea_1998 a răspuns:

Parerea mea e sa stai de vorba cu respectivul si sa il intrebi ce a fost in capul lui cand a zis ce a zis. Daca nu, incearca sa te comporti normal si sa nu bagi in seama vorbele rautacioase si sa le explici ca nu este adevarat ca ai fost cu el, ci pur si simplu a.ti fost niste prieteni foarte buni, dar el a aruncat cu minciuni intr-o parte si in alta, daca sunt prietenii tai o sa te creada! :* sper ca te-am ajutat cat de cat