| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU eu sunt Cosmin.de cateva zile ies cu un grup nou de prieteni deoarece o plac foarte mult pe o fata din grup. De obicei cand iesim o facem ca intre prieteni dar vreau sa ii spun cat de mult o iubesc insa imi este frica de ceva respingere umilitoare gen sa faca faze naspa. Va rog sa imi dati un sfat cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mai lasa sa treaca vreo 4saptamani cam asa pana va cunoste-ti mai bine, dupa care ii spui.
Acum e prea curand.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Invit-o sa iesiti doar voi 2