| Ffyuvv a întrebat:

Bună TPU!
Dacă am media de admitere 6.10 pot intra la Lps profil mate-info unde s-a intrat cu ultima medie 6.12?

1 răspuns:
| Lostlyric a răspuns:

Teoretic, ai avea sanse. Ultima medie difera de la an la an, in functie si de locuri. Alege ca prima optiune ceea ce-ti doresti si, urmatoarele optiuni, ceea ce vrei in cazul in care la prima nu mai ai sanse sa intri. Repartizarea se va face in functie de prima optiune, medie si locuri disponibile. Deci, sunt trei factori de luat in calcul.