| tedi90 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca produsul "Acneon" impotriva cosurilor este bun. L-ati folosit? Daca da spuneti-mi daca e bun si daca are reactii adverse. Multumesc anticipat.
P. S.: FUNDAA!

1 răspuns:
| sirena1 a răspuns:

Orice produs are reactii adverse si asta pentru ca depinde de fiecare ten in parte.Am o prietena care foloseste Clerasil si are tenul curat de cand il foloseste, insa eu cand am folosit m-am umplut de cosuri si am incetat tratamentul imediat dupa care am continuat cu spalari cu apa rece si in fiecare dimineata dupa ce ma spal pe fata folosesc crema.Toate aceste produse depind de ten la fel cu si samponul potrivit il alegi dupa tipul parului.Pana nu incerci pe propria piele nu ai de unde sa stii cat e de bun este pentru tine.